آخرین خبرها

انتصاب مسئول نظارت و ارزیابی طرح دادپزشک

به گزارش روابط عمومی دادپزشک،طی حکمی از سوی دکتر محمود خدادوست رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی دکتر پرویز محمودی به عنوان مسئول نظارت و ارزیابی طرح دادپزشک منصوب شد.متن حکم صادره به شرح ذیل می باشد.

جناب آقاي دکتر پرويز محمودي

سلام عليكم

  با سلام وصلوات بر محمد و آل محمد (ص) احتراماً، با توجه به مراتب دانش و تجربه و تعهد جنابعالی و پیشنهاد مدیر محترم اجرائی طرح داد پزشک، به موجب این ابلاغ به عنوان ” مسئول نظارت و ارزيابي طرح دادپزشک ”  منصوب می گردید، تا با در نظر گرفتن تکالیف مندرج در بند (س) ماده 211قانون برنامه پنجم توسعه و به منظور استاندارد سازی صدور جواز دفن و صدور گواهی فوت به روش علمی و کمک در ایجاد بانک اطلاعات مرگ و میر ایرانیان و ایجاد بستر مناسب پژوهشی جهت پیشگیری ازخطاهای پزشکی وپیشگیری ازمرگ های غیرطبیعی، تحت نظرمدیر اجرائی طرح داد پزشک فعالیت نمايید، موفقیت شما را از درگاه ایزد منان خواستارم.

دکتر محمود خدادوست

رئیس مرکز تحقیقات پزشکی قانونی

۲ نظر

  1. با عرض تبزیک به آقای دکتر محمودی ، امیدواریم بتوانید این طرح را در استان هایی که به آن بهایی نداده اند و همجنان مثل گذشته هیچ فعالیتی در زمینه متوفیان انجام نمی دهند و پزشکان مجری طرح در آن استان ها نیز به دلیل مصلحت سکوت کرده اند ، پیگیری و به جریان بیندازید . با سپاس فراوان

    • دکتر پرویز محمودی

      با سلام و صلوات بر محمد و آل محمد
      جناب آقای احمدی بزرگوار ممنونم از عنایت شما.ان شا الله بتوانم به یاری خداوند متعال و لطف عزیزان بتوانم به وظیفه خود عمل بنمایم.

جوابی بنویسید

ایمیل شما نشر نخواهد شدخانه های ضروری نشانه گذاری شده است. *

*